Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Február:

  • Február 18.    Seregélyes - Farsang   15:00

 

  • Február 20.  Székesfehérvár - Volán Étterem 20:00

 

Április:

  • Április 10. Dunaújváros - Fejér Megyei Diáknapok verseny 15:00

 

  • Április 16.  Székesfehérvár - Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskola - Vörösmarty napok 8:30

 

  • Április 17.   Seregélyes - Batyus Bál   20:30

 

Május:

  • Május 1.  Szabadegyháza - Falunap 18:00

 

  • Május 8.  Seregélyes - Falunap  15:30

 

  • Május 30.  Dinnyés -     Ki Mit Tud?  12:00

 

  • Május 30 . Várpalota - Gyermeknap és az Ifjúsági Ház első születésnapja keretében rendezett műsor 16:30

 

Kép

 

Június:

  •   Június 6.  Lovasberény - Futóverseny   13:30

  

Július:

  •   Július 5. Sárosd - Alkotó tábor 18:00

 

Aida musicalben

        Július 2. Budapest - Margit - sziget 

        Július  8-9-10. 15-16. Székesfehérvár - ARÉV Sportcsarnok 

                              

                     

Augusztus:

  • Augusztus 20. Tác - Falunap  16:45

 

  • Augusztus 28. Várpalota - Heidrich Péter Emléktorna 11:45

 

 

Kép

 

Aida musicalben:

         Augusztus 6. Balatonvilágos  Pulai Lovaspark  

         

Szeptember:

  • Szeptember 10. Várpalota - Születésnapi buli 14:00 (zártkörű)

 

  • Szeptember 25.  Seregélyes-Szőlőhegy  Szüreti mulatság  13:00

 

Október :

  • Október 2. Székesfehérvár - Palotavárosi Szüret 10:00

 

Kép

  • Október 9 .  Székesfehérvár - Országalma  - Civil nap 16:00

     

  • Október 17. Székesfehérvár - Kenguru Kid - Születésnap 15:00

 

  • Október 24 Székesfehérvár - Malomház  15:00

 

 

 

Aida musicalben :

       Október 16.  Székesfehérvár ARÉV Sportcsarnok   19:00

       Október 22.  Szeged - Városi Sportcsarnok 19:00

       Október 30.  Győr - Városi Sportcsarnok 19:00

 

November:

  • November 26.  Székesfehérvár -  Pályaválasztási 9:00 ( Gorsium Művészeti Szakközépiskolán belül )

  

  • November 27.  - Székesfehérvár - Felsővárosi Közösségi Ház - Előrehozott mikulás party 15:00

 

Aida musicalben:

       November 5.  Miskolc - Városi Sportcsarnok 19:00

       November 18.  Budapest - Nemzeti Színház 19:00 (zártkörű )

       November 25.  Pécs - Lauber Dezső Városi Sportcsarnok 19:00

 

December: 

  • December 11.  Aba -  Mikulás Buli   15:00  ( Mikulás táncok)

 

  • December 13.  Polgárdi- Zeneiskolások koncertje 16:00 ( Mikulás táncokkal nyitjuk meg a rendezvényt)

 

  • December 18. Székesfehérvár -  Felsővárosi Közösségi Ház    - Karácsonyi Műsor 15:00  ( Mikulás táncok )

 

  • December 23.  Székesfehérvár - ARÉV Sportcsarnok  18:00 Jótékonysági Műsor A  Viktória Rehabilitációs Központ javára ( Cowgirl's című táncunkkal lépünk fel )